Partnerzy

Sunrise System to jedna z pierwszych w Polsce agencji interaktywnych specjalizujących się w marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Firma dostarcza usługi SEO i SEM tysiącom firm i ułatwia im aktywność gospodarczą w internecie. Specjalizuje się przede wszystkim w optymalizacji i pozycjonowaniu, reklamach Google AdWords i prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych.

Sunrise System towarzyszy Klientom w wieloletnich projektach marketingowych na dużą skalę oraz jednorazowych, sezonowych kampaniach promocyjnych, działając w oparciu o sprawdzone standardy, wypracowane na bazie ponad 12 000 kampanii zrealizowanych dla praktycznie każdej branży.

Aby zapewnić Klientom rozwiązania na światowym poziomie, firma angażuje się w działalność organizacji branżowych SEMPO i IAB, a praca w obszarze AdWords poddawana jest weryfikacji Google, dzięki czemu Sunrise System, jako jedna z nielicznych polskich agencji SEM otrzymał prestiżowy tytuł Autoryzowanego Partnera MSP Google AdWords. Strategicznym inwestorem firmy jest koncern wydawniczo-medialny Bauer Media Group, właściciel takich marek jak RMF FM, Interia, a także drukarni oraz wydawnictwa publikującego najpoczytniejsze czasopisma lifestyle’owe w Polsce.

Według badań, dziś prawie 70% osób przed zakupem produktu (zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online) dokonuje researchu online. Sunrise System z przyjemnością zaproponuje rozwiązania ułatwiające spotkanie Państwa oferty z jej docelowymi odbiorcami szukającymi informacji w sieci – wprost w odpowiedzi na ich potrzeby, bez natrętnej reklamy.

Zapytaj o ofertę


©2016 nazwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone