Partnerzy

Hostersi od blisko 10 lat dostarczają rozwiązania IT w obszarach opieki administracyjnej, projektowania i konfiguracji środowiska serwerowego, bezpieczeństwa i migracji danych. Nasze wsparcie znacząco skraca czas i zmniejsza koszty realizacji każdego projektu, zapewniając ciągłość działania środowisk IT. W czasie naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy zaufanie podmiotów z niemal wszystkich sektorów i gałęzi gospodarki. Pracujemy dla wiodących e-commerce z Polski, Europy i USA, banków, agencji reklamowych, startupów oraz instytucji publicznych. Jesteśmy również członkami tak prestiżowych organizacji, jak Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska.

Pracujemy w oparciu o dobre praktyki ITIL (Information Technology Infrastructure Library), które są potwierdzeniem wysokiej kultury biznesowej naszej firmy i pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Pozycję Hostersi Sp. z o.o. w branży IT potwierdzają nasi Klienci: Antyweb, Black Red White, Danone, Agora, Prymat, Bank Zachodni WBK oraz partnerstwa z największymi globalnymi firmami: Amazon Web Services, Google oraz CloudFlare.

Tam gdzie inni widzą problem, my wkraczamy do akcji!

Zapytaj o ofertę

Uzupełnij poniższe pola, wpisując swoje dane a specjalista z konkretnej dziedziny skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Określ swój profil działalności

Firma

Osoba fizyczna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail i numeru NIP do Hostersi Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. ul. Dworek 23, 44-200 Rybnik, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest Hostersi Sp. z o.o.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska numeru telefonu, adresu e-mail do Hostersi Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. ul. Dworek 23, 44-200 Rybnik, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest Hostersi Sp. z o.o.


©2016 nazwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone