Partnerzy

Availo Prawo Direct jest jedyną w Polsce firmą prawniczą, która przeniosła tradycyjną formę doradztwa prawnego do świata nowoczesnych technologii. Dzięki temu możesz korzystać z szybkich i profesjonalnych porad bez wychodzenia z domu czy biura – wystarczy jedynie telefon lub mail.
Doradzamy zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom.

W ramach naszych usług otrzymujesz:

  • Wygodną pomoc prawną – telefoniczną lub mailową,
  • Profesjonalną poradę adwokata, radcy prawnego, doradcy podatkowego,
  • Opracowanie dokumentów,
  • Szeroki zakres pomocy prawnej ze wszystkich dziedzin prawa związanych z życiem prywatnym, jak i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Dzięki usłudze zyskujesz:

  • Prawnicze wsparcie w pracy i życiu codziennym
  • Swój własny dział prawny dostępny w każdej chwili
  • Oszczędność czasu i pieniędzy dla siebie i swojej firmy
Zapytaj o ofertę

Aby skorzystać z pomocy naszych specjalistów, wyślij nam wiadomość – skontaktujemy się z Tobą.

Określ swój profil działalności

Firma

Osoba fizyczna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail i numeru NIP do AVAILO Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionka , ul. Jasionka 954, 36-002 Jasionka, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest AVAILO Sp. z o.o.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail do AVAILO Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionka , ul. Jasionka 954, 36-002 Jasionka, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest AVAILO Sp. z o.o.


©2016 nazwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone