Konfiguracja serwera: Instalacja i konfiguracja

Konfiguracja serwera: Instalacja i konfiguracja

W ramach usługi wykonujemy szeroki zakres prac instalacyjno – konfiguracyjnych,  zmierzających do uruchomienia środowiska (systemu operacyjnego) Linux, Windows oraz  wszystkich dodatkowych komponentów systemowych, niezbędnych do sprawnego i  bezpiecznego funkcjonowania serwera. Wykonujemy również prace związane z  konfiguracją sieci, realizacją wymogów wysokiej dostępności (HA), polityk  bezpieczeństwa, polityk zapewniających ciągłość pracy operacyjnej oraz disaster  recovery.

Cena dla Klientów nazwa.pl

180 zł170 zł netto / h

Zapytaj o ofertę

Uzupełnij poniższe pola, wpisując swoje dane a specjalista z konkretnej dziedziny skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Określ swój profil działalności

Firma

Osoba fizyczna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail i numeru NIP do Hostersi Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. ul. Dworek 23, 44-200 Rybnik, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest Hostersi Sp. z o.o.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska numeru telefonu, adresu e-mail do Hostersi Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. ul. Dworek 23, 44-200 Rybnik, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest Hostersi Sp. z o.o.


©2016 nazwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone