Administracja serwerem: Pakiet Standard

Administracja serwerem: Pakiet Standard

Opieka administracyjna polega na świadczeniu stałej obsługi administracyjnej serwerów  klienta, zapewniającej bezpieczeństwo oraz ciągłość pracy. W ramach zdalnej opieki  administracyjnej reagujemy na problemy użytkowników, tworzymy kopie  bezpieczeństwa i monitorujemy wykorzystanie zasobów serwera. Sprawujemy bieżącą  administrację, związaną z pracą serwera (konta, hasła, domeny sieciowe, serwery  wirtualne itp.) oraz czuwamy nad kwestiami bezpieczeństwa. Nadzorujemy pracę  oprogramowania bazy danych zainstalowanego na serwerze (np. PostgreSQL, MySQL) i  reagujemy na wszelkie wykryte nieprawidłowości i awarie.

  • Maksymalny czas reakcji: do 4 godzin
  • Dostępność usługi: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 17:00

Cena dla Klientów nazwa.pl

500 zł450 zł netto / mies.

Zapytaj o ofertę

Uzupełnij poniższe pola, wpisując swoje dane a specjalista z konkretnej dziedziny skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Określ swój profil działalności

Firma

Osoba fizyczna

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, numeru telefonu, adresu e-mail i numeru NIP do Hostersi Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. ul. Dworek 23, 44-200 Rybnik, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest Hostersi Sp. z o.o.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych, w tym na przetwarzanie danych w przyszłości, przez nazwa.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Cystersów 20a, 31-553 Kraków jako administratora danych oraz na przekazanie danych w zakresie: imienia i nazwiska numeru telefonu, adresu e-mail do Hostersi Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. ul. Dworek 23, 44-200 Rybnik, który będzie odrębnym administratorem danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane przetwarzane będą przez administratorów danych w celach promocji, reklamy i badania rynku. Zostałem poinformowany o prawie dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania w przypadkach, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.). Powyższe uprawnienia dotyczą również zbioru, którego administratorem jest Hostersi Sp. z o.o.


©2016 nazwa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone